slider image

Naše unikátní řešení šetří váš čas a zvyšuje výkon.

Realizujeme rozsáhlá technologická řešení v oblasti vývoje softwaru, hardwaru a automatizací, včetně integrací se systémy klienta a třetích stran. Našim klietům nabízíme komplexní služby a dlouholeté zkušenosti s návrhem, vývojem, implementací a následnou podporou software na míru.

Klíčem našeho úspěchu je odlišnost.

Nás příběh začíná myšlenkou dělat věci jinak. Softwarová řešení jsou dnes v oblasti průmyslové automatizace jedním ze základních prvků konkurenceschopnosti firem. Nechtěli jsme jít cestou univerzálních řešení, ze kterých si klient může vybrat A, B, nebo C, ale zaměřit se na individální požadavky a přání, tak abychom vše mohli přizpůsobit Vašim potřebám a dovolili vám tak zachovat si svou flexibilitu a jedinečnost.

Společnost HTECHNOLOGIES jsme založili v roce 2013 a během následujících let jsme získali klienty v České republice, Německu a USA. Společnost začínající s jednou kanceláří v srdci České republiky - Praze má dnes hned několik dalších působišť na Vysočině, v Brně, Olomouci a neustále se rozšiřuje.

Využíváme našich technických znalostí, abychom udělali softwarová řešení lepší, díky přizpůsobivosti, jednoduchosti a intuitivnosti. Využíváme špičkové technologie, sledujeme nové trendy a neustále se vzděláváme, tak abychom byli maximalizovat potenciál každého řešení, pomoci tak ke splnění vašich dlouhodobých či krátkodobých cílů a poskytovat ROI, které očekáváte od svých technologických investic. Zákaznická zkušenost pro nás není jen termínem, ale něčím, co každý z nás žije každý den. Je pro nás důležité, aby se klient na nás mohl spolehnout a pokud je to možné, vždy se snažíme udělat něco navíc.

Mise

Jsme zde proto, abychom udělaly procesy snazší a pomohli našim klientům uspět tak v dnešní neustále se měnící digitální době.

Vize

Dělat z nemožného možným. Věříme, že "nemožné" jsou jen ještě neobjevená řešení.

Naše hodnoty

Poznání

Věříme, že pro skutečný dopad je důležité kombinovat naše odborné znalosti s potřebami našich zákazníků. Každá výzva je jiná a stejně tak i náš přístup. Nesedíme a nečekáme, co přijde. Nejdříve se ptáme, posléze identifikujeme, co je opravdu důležité a pak se zaměříme na splnění těchto kroků.

Otevřenost změnám

Věříme, že to, co nás posouvá dopředu jsou změny. Jsme v odvětví, které se rychle mění a vyvíjí. Jsme otevřeni zpětné vazbě k jakékoliv části naší práce i nápadům, které přijdou odkudkoli. I nejlepší nápady jsou z prvu často jen bláznivé myšlenky.

Budoucnost

Věříme, ve váš růst. Proto vytváříme aplikace tak, aby byly funkční ve všech oblastech a také připravené na další rozvoj. Snažíme se, aby prostředí systémů bylo intuitivní a zároveň obsahovalo všechny funkcionality, co by mohl klient potřebovat.

Přátelskost

Věříme, že stejně jako oceán je jen hromadou kapek, tak to co je duchem celé společnosti, jsou její zaměstnanci. Snažíme se, aby každý den naši zaměstnanci měli důvod k úsměvu. Lidé zapomínají vyřčená slova, ale nezapomínají, jak se cítíli.

Naši lidé

Naše práce je různorodá a protože si naše projekty vedeme od začátku do konce, oblastí ve kterých se pohybujeme je mnoho. Důležitý je pro nás respekt jeden k druhému, protože každý má znalosti v jiné oblasti. Hledáme řešení společně, nasloucháme a respektujeme názory druhých bez obledu na jejich postavení. Prioritou pro nás je dosáhnout, co nejlepšího výsledku.

Naše tými průběžně procházejí mnoha školeními v oblasti technologií, procesů a osobního růstu, díky kterým mohou přinášet nejnovější poznatky do týmu i projektů. Hledání, získávání a předávání znalostí je tím, co nás posouvá dopředu a pomáhá nám dosáhnot našich cílů. Znalosti se také snažíme předávat dál budoucí generaci, kdy vytváříme možnsoti odborných stáží v naší firmě a možnost podílet se tak na reálných projektech pro studenty středních a vysokých škol.

Na různé pozice hledáme seniorní i juniorní zaměstnance, kteří by rozšířily náš tým

Přidej se k nám

Hlav plných nápadů

Let na trhu

Hrnečků kafe denně

Úspěšných projektů

Nenecháváme nic náhodě

Certifikace

S kým spolupracujeme

Jsme hrdými partnery