1 2 3 4 5 6
css slider by WOWSlider.com v8.2

Programování dle vašich požadavků

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

service 1

VÝVOJ SOFTWARE

Vytváříme software, tak aby Vaše práce byla ještě efektivnější než teď. Naše programy pracují rychle, bez chyb a jsou uživatelsky přívětivé.

DALŠÍ INFORMACE
service 2

PROGRAMOVÁNÍ

Disponujeme programátorským týmem s mnohaletými zkušenostmi. Rozhraní aplikací programujeme vždy ergonomicky a snadno ovladatelné.

DALŠÍ INFORMACE
service 3

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ NA MÍRU

Navrhneme Vám řešení na míru a pomůžeme tak získat konkurenční výhodu, která Vás odliší od ostatních.

DALŠÍ INFORMACE
service 3

PODPORA

Odborníci jsou Vám vždy k dispozici po celý životní cyklus systému. Již před nasazením nového informačního systému komunikujeme s budoucími uživateli.

DALŠÍ INFORMACE
Vývoj software
Zaměřujeme se na vývoj specializovaných softwarových aplikací pro nejrůznější obory podnikání. Disponujeme řadou kvalifikovaných programátorů programujících v moderních technologiích, které využívají pro dosažení projektových cílů. Každý softwarový projekt, který realizujeme, je od začátku do konce přesně řízeným procesem pod dohledem projektových vedoucích, kteří mají dostatek zkušeností z již realizovaných projektů.

Výstupem naší práce jsou různorodé aplikace (webové aplikace, těžký klient a stand-alone aplikace) s vysokou přidanou hodnotou. Nezáleží, zda se jedná o jednoduchou webovou aplikaci či obtížný software pro řízení a sledování výroby využívající složité algoritmy, ke všem projektům přistupujeme stejně zodpovědně a se stejným nasazením.
NEZÁVAZNĚ POPTAT NA SOFTWAROVÝ VÝVOJ