Kariéra

Přidejte se k nám

Objevte jiný způsob práce. Myslete jinak.

HTechnologies je rychle rostoucí společnost. Máme otevřené pozice ve všech našich pobočkách. Ať už vedete projekty, posouváte pixely nebo navrhujete skvělý software, nikdy nebyl lepší čas se s námi propojit.

Naše kultura je založena na spolupráci, od prvního dne se naši lidé snaží hledat nové obzory a dívat se na věci z různých perspektiv. Milujeme to, co děláme a jsme odhodláni se o každého našeho klienta starat s tou nejvyšší péčí. Naše oddanost však směřuje i směrem k členům týmu. Věříme, že nejlepší můžeme být, jen když budeme dobrý, vzájemně se doplňující tým.

Pracujeme tvrdě a prioritou pro nás je dosáhnout, co nejlepšího výsledku.

Aktutálně hledáme

Hledáte jinou pozici?

Nevadí, pro talentované, bystré, odhodlané a šikovné lidi máme prostor vždy.

Dejte nám o sobě vědět

Proč HTechnologies?


1

Naši hrdinové jsou lidé

Máme rádi naši různorodost. Jsme každý jiný a vzájemně se doplňujeme. Věříme si, podporujeme se a spoléháme se na sebe. Když neuspějeme, zkusíme to znovu, lépe a s úspěchem. Nikdy na to nejsme sami - jsme v tom spolu.

2

Nejsme korporací bez duše

Neděláme procesy pro procesy. Neřešíme více administrativy než smysluplné práce. Specialistou je pro nás ten, kdo skutečně umí a má reálné zkušenosti, bez ohledu na to, co říká titul. Uznáváme dobré nápady, ne výšku ega.

3

Nebojíme se bořit status quo

Vytvořili jsme takové prostředí, kde je žádoucí status quo zpochybňovat. Nehledáme kývače, ale naopak lidi, co se nebojí přemýšlet a mají odvahu postavit se za své nápady a jedinečný pohled. Zpochybňujeme hranice skutečně možného v projektech i kariéře.

4

Učíme se od nejlepších

Čím více toho člověk umí, tím více si uvědomuje, kolik toho ještě neví. Neustále na sobě pracujeme a rozvíjíme sebe i naše tými. Odvětví, ve kterém se pohybujeme se vyvíjí mílovými kroky a my chceme neustále reflektovat moderní trendy, což sebou nese nikdy nekončící vzdělávání. Vždy je co objevovat.

5

Stereotyp a nudu neznáme

Vše co děláme, je pro lidi. A stejně jedinečné, jako lidé pro který software vyrábíme, jsou i naše dny. Každé ráno nás nadchne něco nového. Je to právě ta dynamika odvětví a vír neustálých nových situací, který nás žene kupředu a dovoluje nám dosáhnout čehokoliv. Naše práce je náročná, ale odměňuje smysluplností a radostí a hlavně - není nudná.